Şirket Profili

ULUDAĞ BİYOMEDİKAL 2014 yılında kuruldu. Bilimsel Araştırmalar,laboratuarlar ve medikal alanlarda kullanılan soğutucu ve ultra derin dondurucu cihazlar konusunda uzman kadrosuyla faaliyet göstermeye başladı. Bu ürünlerin satışı ve özellikle teknik servisi ile ilgili olarak Türkiye genelinde kendisini kısa süre içerisinde tanıtmaya başladı. Özellikle Satış Sonrası verdiğimiz eğitim,kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinden dolayı da firmamıza %100 güven duyulması sağlanmıştır. Buna bağlı olarak da Müşteri Memnuniyeti sağlama ve bu memnuniyeti devam ettirme prensibini kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız daha sonra büyümeye verdiği önem sayesinde, ürün ve cihaz portföyünü genişletmeye başlamıştır. Üniversite,Resmi Kurum,özel sektör laboratuarlarında kullanılan kuru hava sterilizatörleri,inkübatörler, ısı ve nem test kabinleri, iklimlendirme kabinleri, sirkülatörler, santrifüjler, su banyoları vb. laboratuvar cihazlarının da satış,eğitim,kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini vermeye başlayan firmamız, kısa süreler içerisinde kendisini bu alanlarda da geliştirdi.  Bu büyümenin daha değişik cihazlarla da devam etmesini isteyen firmamızın uluslararası piyasalarda yer alan daha değişik ürün gruplarını da kendi ürün portföyüne katmak istemekte ve bu konudaki girişimlerini de devam ettirmektedir.


ULUDAĞ BİYOMEDİKAL, canlı mikroorganizmaların ve biyolojik ürünlerin depolamasının ve muhafazasının önemini bilmektedir. Bu konuda uzman üreticilerle çalışmakta olup, tek kompresörlü ve “patentli” mix-gaz sistemlerinin üretimine gerçekleştiren ve bu sistemle dünyada en düşük sıcaklıktaki(-164 ⁰C) CRYOGENİC soğutma cihazını üreten MEILING CRYOGENIC Firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Firmamız son dönemlerde, -45 ile -80 ⁰C aralığında 7 m³’den 70 m³’e kadar istenilen ölçülerde soğuk depo kurulum uygulamaları da gerçekleştirebilmektedir.Bunun haricinde de soğutma sistemleri hususunda, Ar-Ge faaliyetlerini de devam ettirmektedir.

ÖNEMLİ REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI:

  • Türk Kızılayı
  • Türkiye Halk Sağlığı Kurumu
  • Emniyet Kriminal
  • Atigen-cell
  • PPP Projeleri (Rönesans Holding)
  • ROKETSAN

Enter your E-mail to subscribe to our newsletter: